Paylas Paylas kurumsal
Bizi Arayın:  0216 332 22 22 İletişim Formu


Siz İsteyin, Etkinliklerinizi Her Yerden Canlı Yayınlayalım!
Profesyonel prodüksiyon ve HD kalitesinde canlı yayın hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için;
Bize Ulaşın
HİZMETLERİMİZ


PRODÜKSİYON ve CANLI YAYIN HİZMETLERİ
Paylas.com, 360 derece hizmet veren, etkinliğin profesyonel prodüksiyon hizmetlerinden canlı yayınlanmasına, post-prodüksiyon işlerinden sosyal medya duyurularına kadar tüm süreçleri tek kalemde çözümleyebileceğiniz bir hizmet politikası vardır.

Prodüksiyon altyapımız ödül törenleri, marka etkinlikleri, konserler, spor etkinlikleri ve birçok kurumsal etkinliğin, kongre ve konferansın prodüksiyonunu gerçekleştirebilecek şekilde HD bir altyapı üzerine kurulmuşturHizmet kalemlerimiz arasında canlı yayınlama hizmetleri, HD kameralar, kameramanlar, HD reji masaları, görüntü ve ses yönetmenleri, Jimmy Jib, kurgu ve montaj hizmetleri, sınırsız izleyici sayısı gibi hizmetler bulunmaktadır.Firmanız dahilinde bir prodüksiyon ekibiniz veya çalıştığınız bir firma varsa yine etkinliklerinizi internet üzerinden yayınlamak için 3G/İnternet/Uydu üzerinden canlı yayınlama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Paylas.com ekibi olarak etkinliğiniz için özel canlı yayın projeleri yaratarak, tüm canlı yayın akışınızı hazırlayabilir, projeye özel interaktif kampanyalar oluşturabilir, sosyal medyada duyuru çalışmaları yapabiliriz. Paylas.com platformu içerisinde etkinliğinizin daha fazla duyulması için çalışmalar yapılabilir.

Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için sizlerle tanışmak isteriz. 0216 332 22 22 telefon numarası, kurumsal@paylas.com e-posta adresi veya iletişim formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
İLETİŞİM FORMU