Paylas Paylas kurumsal
Bizi Arayın:  0216 332 22 22 İletişim Formu
Kanal Açın, En Özel Anlarınızı Canlı Olarak Paylaşın!
Kendize özel kanal oluşturmak ve canlı yayınlarınızı takipçilerinizle paylaşmak için;
PAYLAS.COM HAKKINDA

CANLI YAYINLARI İZLE

Binlerce Yayından Seçebilme Olanağı

Televizyon’da izleyebildikleriniz artık sizi kesmiyor mu? Başka mecrada izleyemediğiniz daha özgün alternatif yayınlar mı arıyorsunuz? Çözümü Paylas.com. Paylas.com kanallarında binlerce özgün içerikli yayını, izleyici sınırlandırması olmadan, bilgisayarınızdan, akıllı telefon veya tabletlerinizden, nerede olursanız olun izleyebilirsiniz.

Her mecrada, her zaman izleyebilme

Paylas.com’da izlemekten çok zevk aldığınız bir program var ama siz seyahattesiniz. Veya akşam çok güzel bir konser yayınlanacak ama siz bilgisayar karşısında olamayacaksınız. Hiç üzülmeyin. Paylas.com’da canlı yayınları, mekan sınırlaması olmadan evinizdeki, ofisinizdeki bilgisayarınızdan, bir kafede otururken, sabah işinize giderken, akşam bir partideyken ve her ortamda iOS ve Android uygulamalarımız aracılığıyla izleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ilgili markanın uygulama marketinden Paylas.com uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza yüklemeniz.

Müsait olamama olasılığınızı da düşündük ve canlı yayınları daha sonra izleyebilmeniz için sistemimize kaydetme özelliği ekledik. Bu sayede canınızın istediği bir anda takip ettiğiniz yayınları izleyebileceksiniz.

Paylas.com’un yaptığı yayınları izle

Binlerce alternatif yayının yanında, kendimize misyon edinerek, gidemediğiniz, katılamadığınız büyük organizasyonları sizlere sunmak ve siz oradaymışcasına hissetmenize olanak sağlamak istedik.

Paylas.com’da birbirinden özel etkinlikleri, konserleri, reality şovları, özel internet dizilerini, kongre-seminerleri ve daha bir çoğunu izleyebilirsiniz.

Sınırsız İzleyici

“Öyle bir canlı yayın yapacağım ki, o kadar çok kişi izleyecek ki, Paylas.com sitesi açılamayacak hale gelecek.” Bu düşüncenizden dolayı çok mutlu oluruz.

Çünkü biz, sizlerin yaptığı yayınların milyonlara ulaşabilmesi için çok kapsamlı yatırımlar yaparak, izleyici sayısı olarak “Sınırsız” ifadesini gururla kullanabilecek bir hale geldik.