Paylas Paylas kurumsal
Bizi Arayın:  0216 332 22 22 İletişim Formu
Kanal Açın, En Özel Anlarınızı Canlı Olarak Paylaşın!
Kendize özel kanal oluşturmak ve canlı yayınlarınızı takipçilerinizle paylaşmak için;
PAYLAS.COM HAKKINDA
CANLI YAYIN YAP

Mobil Uygulamalar ile Canlı Yayın Yap

Paylas.com sayesinde artık herkes yayıncı, yönetmen, yapımcı. Herkesin kendine ait bir kanalı var.

Şimdilik iOS ve Android işletim sistemli telefonlar ve iOS tabletler için yayında olan uygulamımızı indererek sizde canlı yayın yapabilirsiniz. Üstelik canlı yayınınızı her yerden, her zaman yapabilir, hayatınıza dair neler paylaşmak istiyorsanız canlı yayın yaparak izleyicilerinizle, takipçilerinizle anında paylaşabilirsiniz.
Bireysel Kanallar

Yepyeni bir paylaşım deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Paylas.com platformu altında, ücretsiz olarak kendi kanalınızı birkaç dakika içinde yaratabilir ve canlı yayın yapmaya, sınırsız izleyiciye ulaşmaya başlayabilirsiniz. İster kendi haber kanalınızı yaratıp haberi ilk siz kamuoyu ile paylaşabilir, istersenizde kendi komedi şovunuzu yapabilirsiniz.

Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak, eğlence, haber, spor, müzik, kültür-sanat ve daha birçok kategori altında kanalınızı oluşturup yayınlara başlayabilirsiniz.
Kurumsal Kanallar

Firmalar, markalar için sosyal medya çok efektif bir pazarlama aracı ve her geçen gün payını arttırarak devam ediyor.

Paylas.com sayesinde artık firmalar etkinliklerini, lansmanlarını, konferanslarını, reklam kampanyalarını ve bunun gibi yayınlanmaya değer her nevi işi, kendi kanalından, canlı olarak yayınlama imkanına sahip. Yayınlarınızı, Paylas.com’un geniş izleyici kitlesiyle buluşturup aynı zamanda kendi hedef kitlenizede ulaştırabilirsiniz. Yapılacak yayınlarda Paylas.com’un profesyonel prodüksiyon hizmetlerinden yararlanarak yayınlarınızın kusursuz olmasınıda sağlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için “Hizmetlerimiz” bölümünü inceliyebilirsiniz.